Posted on: 4 września 2018 Posted by: Wiktor Comments: 0

W dzisiejszych czasach nawet już nie cieszymy się z takich dobrodziejstw cywilizacyjnych, jak samochody, mikrofalówki czy telefony komórkowe, bo są one dla nas czymś normalnym, czymś, z czego korzystamy praktycznie każdego dnia. Nie wszyscy jednak mają takie szczęście.

Są na świece udokumentowane przypadki medyczne uczulenia na EMF, czyli na pole elektromagnetyczne lub też „mgiełkę”, którą wytwarzają wspomniane rodzaje urządzeń. Ludzie, którzy mają wspomniane uczulenie, przy kontakcie z EMF dostają wysypki, a ich powieki momentalnie robią się spuchnięte.

Chociaż pozornie ta choroba nie jest groźna, to jednak potrafi być niezwykle uciążliwe. Nie dość, że chore na nią osoby nie mogą korzystać ze wspomnianych urządzeń, to jeszcze muszą unikać kontaktów z nimi.

Kiedy idziemy ulicą, to co chwilę mijamy czy to samochody, czy ludzi rozmawiających przez „komórki”. Spróbujmy sobie wyobrazić, że za każdym takim kontaktem dostajemy wysypki czy też że puchną nam oczy… Jak widać, jest to naprawdę ciężka choroba.

pracownia elektrofizjologii narządu wzroku poznań www.pielegnacjaroslin.com.pl