Posted on: 11 maja 2019 Posted by: Wiktor Comments: 0

Ponieważ w sieci każdy można opublikować dowolną informację, w Internecie można przeczytać o najbardziej błahych sprawach. Dynamiczny rozwój Internetu jako źródła informacji, sprawił, że świat wirtualny stał się właściwie lustrzanym odbiciem świata rzeczywistego.

Trudno wyobrazić sobie przedmiot lub zdarzenie istniejące w rzeczywistości, o których nie można by znaleźć żadnych informacji w Internecie. Każde miasto, a nawet wieś ma swoje własne internetowe strony informacyjne, na których można znaleźć bieżące wiadomości ważne dla członków danej społeczności.

Z tego powodu właściwie nie można powiedzieć, że istnieje jakiś rodzaj informacji nienadający się do opublikowania w Internecie. Dla dużych miast ważnym newsem będzie informacja o budowie nowej linii tramwajowej, ale równie istotna dla mieszkańców jakiejś wsi będzie informacja o powstaniu kałuży przy sklepie spożywczym.

O tym, co jest istotne, a co nie, w Internecie decydują wyłącznie odbiorcy. Jeśli są osoby, które zainteresuje news o kałuży czy potrąconym psie leżącym na drodze, to będzie ktoś, kto takie sprawy będzie opisywał.

Projektowanie wnętrz w Pruszkowie www.art-dance-ekg.com