Posted on: 1 kwietnia 2019 Posted by: Wiktor Comments: 0

Internet sprawił, że każda osoba marząca o karierze dziennikarza, może założyć własną redakcję i docierać z informacjami do tysięcy, a nawet milionów czytelników. Do czasu pojawienia się internetowych serwisów informacyjnych środki masowego przekazu wydawały się czymś elitarnym.

Przecież żeby mieć własną telewizję, gazetę lub chociażby radio, trzeba było nie tylko mieć sporo pieniędzy, ale też zdobyć różne pozwolenia i załatwić całą masę formalności. Dziś w dobie Internetu takich ograniczeń już nie ma – każdy z nas może założyć własną stronę informacyjną, na której będzie publikował artykuły poświęcone wybranym sprawom.

Aby założyć własny serwis informacyjny, wystarczy mieć. komputer i Internet oraz oczywiście potrafić stworzyć stronę internetową.

Kiedy tylko strona będzie gotowa, możemy zacząć publikować na niej informacje, które będą mogły dotrzeć do czytelników nawet na końcu świata. Oczywiście samo stworzenie internetowej strony informacyjnej nie znaczy, że od razu zdobędziemy wielu czytelników, ale to już zupełnie inna sprawa.

www.najkobiety.pl