Posted on: 23 lutego 2019 Posted by: Wiktor Comments: 0

Są takie wynalazki, które praktycznie się nie starzeją – niemal w identycznej formie korzystamy z nich od lat. Są również takie, które nawet w przeciągu kilku miesięcy stają się mało użyteczne, mimo iż kiedy pojawiły się na rynku, były niemal rewolucyjne.

Ta zasada odnosi się do na przykład do informatyki. Komputer, który był znakomity na przykład pięć lat temu, obecnie nie jest w stanie obsługiwać najnowocześniejszych rodzajów oprogramowania.

Oczywiście, przeciętnemu użytkownikowi taki sprzęt powinien w zupełności wystarczyć, jednak już profesjonalny informatyk nie ma takiego komfortu. To, co dzisiaj w dziedzinie informatyki jest postrzegane jako znakomite rozwiązanie, jutro może już przejść do historii, ponieważ powstanie jego doskonalsza wersja czy też jakiś lepszy substytut.

Informatyka rozwija się bardzo prężnie, a wynika to z zapotrzebowania na coraz to nowe rozwiązania oraz tego, że inwestuje się w nią ogromne pieniądze. Oczywiście, ten kapitał może się błyskawicznie zwrócić i to z nawiązką.

https://machinasnu.pl/projektowanie-wnetrz/warszawa/